Parts d.o.o. pobjednik je 7. izdanje malonogometnog turnira Trn WWin u Širokom Brijegu

Ekipa Parts d.o.o. pobjednici su sedmog malonogometnog turnira Trn WWin nakon izvođenja penala.

U regularnom djelu utakmice je završilo s rezultatom 2:2, a nakon izvođenja penala bilo je 8:7.

U prvom poluvremenu smo gledali tvrdu utakmicu bez previše pravih prilika za pogodak.

U drugom djelu utakmice prvi do vodstva su došli MNK Tići preko nezaustavljivog na ovom turniru Zvonimira Vukoje.
Nakon prodora i snažnog šuta Luke Sutona, odbijanac za izjednačenje je pospremio Darko Ivanković.
Samo minutu kasnije ponovno je nezaustavljiv Zvonimir Vukoja za novo vodstvo MNK Tići.
Parts d.o.o. je mogao do izjednačenja, ali šuteve Darka Ivankovića dva puta zaustavlja stativa.
Kada je Goran Marušić sa samo tri metra obranio nemoguće Josipu Sesaru, činilo se da se do kraja rezultat neće mijenjati.
U posljednjoj minuti susreta Luka Suton je srušen, a iz penala poravnanje ekipi Partsa donosi Josip Sesar.
Darko Ivanković je ponovno iz penala donio pobjedu i naslov ekipi Parts d.o.o.

PARTS D.O.O.: Dejo Rašić, Ivan Marković, Luka Suton, Toni Jelavić, Matej Karačić, Vinko Zadro, Franjo Skoko, Marko Čuljak, Darko Ivanković(1), David Zovko, Mile Zelenika,Josip Sesar(1).

MNK TIĆI: Goran Marušić, Tomislav Grbešić, Ante Knezović, Ivan Karačić, Pero Marušić, Damir Hrkać, Marko Mikulić, Zvonimir Vukoja(2), Ante Grizelj, Josip Stojanović.

U susretu za treće mjesto ekipa Dvorac Bejić Usora je svladala Salon namještaja Ivanković rezultatom 8:6, a obje ekipe su igrale u totalno izmjenjenom sastavu u odnosu na prethodne utakmice.

Najbolji vratar turnira je Deo Rašić, a za najboljeg strijelca i igrača turnira proglašen je Zvonimir Vukoja.