Zrinjski nesretno ispao nakon lutrije jedanaesteraca

Nogometaši mostarskog Zrinjskog su ispali od APOELA u trećem pretkolu Europske lige nakon lutrije jedanaesteraca (4:2).

Gotovo cijeli meča ekipa iz Mostara je bila više nego ravnopravna ekipa, a sami rezultat od 2:2 u regularnom djelu to i govori.
U 10. minuti s lijeve strane Todorović je odlično ubacio, a Josip Ivančić je lagano glavom pospremio loptu u gol domaćina za vodstvo Zrinjskog.
Vodstvo Zrinjskog nije dugo trajalo te je Omer Atzili izjednačio samo nakon tri minute susreta uz lošu reakciju golmana Brkića.
Nakon ubačaja iz kornera Atdhe Nuhiu donosi potpuni preokret za domaćina i vodstvo od 2:1.
Nakon brzog preokreta činilo se da za goste iz Mostara slijedi katastrofa i visoki poraz, a desilo se suprotno i Zrinjski je bio bolja ekipa na terenu.
Nakon kornera iz gužve u 69. minuti je izjednačio Nemanja Bilbija i utakmicu doveo u veliku neizvjesnost.

Do kraja regularnog djela i produžetaka na terenu je Zrinjski djelovao bolje, ali nije uspio postići pogodak za pobjedu.
Nakon lutrije jedanaesteraca odlučio je odlični golman domaćina Miguel Silva s obranjena dva jedanaesterca Luisu Ibanezu i Nemanji Bilbiji.

APOEL: Silva, Nsue, Artur Jorge, Santos, Andre Geraldes, De Vincenti, Tuhami, Atzili, Ndongala, Nuhiu, Zahid.

Zrinjski: Brkić, Ćorluka, Jakovljević, Barbarić, Ibanez, Trebodić, Enin, Bilbija, Filipović, Todorović, Ivančić. Još su igrali Zlomislić, Bekić, Govedarica i Sadiku.