Sjajna utakmica Zrinjskog u Tuzli!

U prvoj prvoj utakmici 11. kola Premijer lige BiH na gostovanju u Tuzli nogometaši Zrinjskog s visokih 4:0 svladali Tuzlu City.

Nakon početnog ispitivanja snaga na vrijeme Zrinjski dolazi u vodstvo u 19.minuti preko Filipovića, nakon što mu je sjajno glavom spustio loptu Bilbija.

Osam minuta kasnije Ivančić sa svega dva metra pogađa vratnicu, nakon odličnog ubačaja s lijeve strane Tičinovića.

Dominaciju u igri vrlo brzo je Zrinjski naplatio drugim pogotkom preko Todorovića. koji se odlično snašao u šesnaestercu domaćina nakon odbijanca te prevario svog čuvara i fino pogodio za 0:2.

Zrinjski dominira na terenu i propušta u 38. minuti odličnu priliku preko Jakovljevića nakon kornera.

Ipak, do kraja prvog poluvremena Zrinjski dolazi i do trećeg pogotka te praktički nakon prvog poluvremena rješava utakmicu.

Danas raspoloženi Tičinović je lijepo prošao preko lijeve strane i odigrao odličnu povratnu za Filipovića, koji zakucava loptu u gol domaćina.

Zrinjski je nastavio s dominacijom i u drugom poluvremenu, a domaćin u lošoj utakmici je tek dva puta zaprijetio preko Nikolića i Ramića.

Početkom drugog poluvremena tri puta je bio u odličnoj situaciji Filipović, ali nije imao niti sreće jer nakon odličnog šuta s ivice šesnaesterca, pogodio je vratnicu gola domaćina.

Zrinjski je stvorio još dvije prilike, volej Bilbije je otišao malo pored desne vratnice golmana Muminovića, a šut Mašića iskosa s desne strane, odlično nogom brani golman domaćina.

Do kraja utakmice vidjeli smo i četvrti pogodak nakon odlične asistencije s lijeve strane Todorovića, svoj treći pogodak i hat-trick na utakmici zabija Filipović.

Zrinjski u sljedećem kolu gostuje kod Olimpika, a Tuzla City dočekuje ekipu Širokog Brijega.

FK TUZLA CITY: Muminović, Kostić, Karjašević, Kojić, Rugašević (od 78. minute Duraković), Džafić (od 46. minute Đerić), Badji, Nikolić (od 78. minute Hodžić), Nukić, Ubiparip, Maksimović (od 61. minute Ramić).

HŠK ZRINJSKI: Brkić, Ćorluka, Zlomislić, Ivančić (od 79. minute Mašić), Barbarić, Todorović, Jakovljević, Enin, Filipović (od 87. minute Sahiti), Tičinović (od 88. minute Bošković), Bilbija (od 82. minute Arežina).