Ivan Mustapić: Utakmica u Tuzli je za mene veliko iskustvo

Ivan Mustapić jedan od najboljih juniora NK Široki Brijeg imao je debi za prvu momčad i to vrlo kvalitetno je odigrao zadnjih pola sata na poziciji desnog bočnog.
Po svom načinu igre podsjeća na Branimira Cipetića, a u posljednja dva susreta za momčad juniora postigao je dva pogotka.
Oba pogotka su na svoj način posebna, jer je u obje situacije vukao loptu više od pedesetak metara s odličnom realizacijom.
Za vrijeme utakmice u Tuzli cijeli Ljuti Dolac je bio na nogama prateći dva velika talenta Ivana Mustapića i Josipa Planinića.

Sasvim je sigurno da NK Široki Brijeg ima budućnost uz dva velika talenta i odlična momka s karakterom, a zanimljivo oba igraju na desnoj strani u momčadi juniora.

-Mogu reći da je ova utakmica za mene bila jedno veliko iskustvo, koje mi je dalo samopouzdanje za iduće utakmice.
Također mogu reći da je ova utakmica za sve nas bila dobra da vidimo, kako se nosimo sa starijim i iskusnijim igračima.
Mislim da smo u Tuzli zasluženo uzeli bod i da nismo došli izgubiti, a veliku podršku su nam davali prvotimci, koji su bili s nama kako na terenu, tako i van terena.
Pokazali smo da klub može računati na nas u budućnosti. kazao je o svom debiju za prvu momčad Ivan Mustapić.

Nakon Tuzle već u idućoj utakmici juniora u Prijedoru Ivan Mustapić je zabio pogodak u svom stilu, koji možete vidjeti na videu.

-Utakmicu smo dobro otvorili, nakon što sam uz dupli pas povukao i zabio za 0:1. Nekoliko minuta kasnije smo primili gol iz jedanaesterca, bili smo dosta dominantnija ekipa, ali moram reći da je i domaćin imao jako dobre šanse, gdje nas je sreća pomazila. pogodili su gredu u prvom i vratnicu u drugom poluvremenu. Mislim da zaslužujemo bolje mjesto na tablici, ali to još ne dokazujemo igrom, nadam se da ćemo se popraviti u narednim utakmicama, kazao je za portal Borak.info Ivan Mustapić.