Anto Kokić preporodio juniore i doveo ih do šestog mjesta

U zaostaloj utakmici 12.kola Premier lige BiH juniori Širokog Brijega su pobijedili Mladost s rezultatom od 1:0.

U prvom poluvremenu juniori Širokog Brijega su imali terensku inicijativu bez pravih prilika za pogodak, a osjetio se izostanak jako važnih igrača Miletića i Tokića.

U drugom poluvremenu vidjeli smo veliku dominaciju juniora Širokog Brijega uz nekoliko propuštenih velikih prilika za pogodak.

Nakon odličnog izvedenog kornera Tomislava Krstanovića, na drugoj stativi se odlično snašao David Martić i pogodio za vodstvo i konačan rezultat utakmice.

Ovo je za Davida Martića treći pogodak u sezoni i trenutno je drugi strijelac juniora Širokog Brijega.

Nogometaši Širokog Brijega su u nekoliko navrata imali priliku da povećaju vodstvo i privedu utakmicu mirno kraju, a za to nisu kažnjeni zahvaljujući dobrim reakcijama Puljića i Martića.

Emir Karalić je s desne strane uputio odličan udarac, a Puljić je vrhovima prstiju uspio skrenuti loptu do vratnice svoga gola.

U sudačkoj nadoknadi Martić je sjajno blokirao Jašarspahića i spriječio siguran pogodak za izjednačenje.

S ovom pobjedom juniori Širokog Brijega su na šestom mjestu, a za to velike zasluge ima trener Anto Kokić koji je podigao ekipu iz mrtvih i usadio im pobjednički mentalitet.

U posljednjih šest utakmica juniori Širokog Brijega su osvojili 14 od mogućih 18 bodova, a na proljeće uz kvalitetne pripreme možemo očekivati još bolje rezultate.