Zrinjski golovima u finišu utakmice došao do pobjede u Bijeljini

Nogometaši Zrinjskog pobjedom u Bijeljini od 2:0 došli su do treće pobjede u nizu i privremeno do trećeg mjesta na ljestvici.
Utakmica se igrala po dosta hladnom vremenu i velikoj magli, a gledatelji putem TV ekrana nisu mogli vidjeti gotovo ništa.
U prvom poluvremenu Zrinjski je imao više od igre, ali najbolju priliku za pogodak je imao Radnik preko Vučurovića koji je promašio prazan gol.

Zrinjski je do pobjede došao u 82. minuti nakon ubačaja Filipovića s desne strane, a Jakovljević.je spretno ramenom postigao jako važan pogodak za vodstvo.
Konačan rezultat je postavio Trebotić u sudačkoj nadoknadi utakmice.

Radnik: Kozić, Vušurović, Novaković, Mekić, Vasić, Popara, Šarić, Karić, Đurić, Koraksić i Šubert.

Zrinjski: Brkić, Ćorluka, Zlomislić, Kunić, Bekić, Govedarica, Jakovljević, Enin, Filipović, Tičinović i Bilbija.