MNK Hercegovina uvjerljivo pobijedila MNK Bubamaru iz Cazina

U okviru 3. kola prve futsal lige FBiH MNK Hercegovina je pobijedila na domaćem terenu ekipu MNK Bubamara iz Cazina s rezultatom 6:1.

MNK Hercegovina dolazi u vodstvo pogotkom Davida Zovke u 11. minuti, nakon asistencije Mile Zelenike.

U 18.minuti David Zovko je fino prošao po desnoj strani i asistirao za Marija Mikulića Pavu za 2:0.

Gosti su smanjili na 2:1 preko Elmina Prošića u posljednjoj minuti prvog poluvremena.

Početkom drugog poluvremena raspoloženi David Zovko je iz slobodnog udarca povećao vodstvo Hercegovine na 3:1, a četiri minute kasnije David Barbarić je pogodio za vodstvo MNK Hercegovine na 4:1.

Franjo Skoko povećava vodstvo MNK Hercegovina na 5:1 u 33 minuti.

U 38, minuti Matej Karačić je iz kontre fino prešao golmana i poveća vodstvo MNK Hercegovine na 6:1, što je bio i konačan rezultat utakmice.