Sjajna igra i pobjeda Širokog protiv Radnika

Nogometaši Širokog Brijega u okviru 15. kolo m:tel Premijer lige BiH pobijedili su Radnik iz Bijeljine s rezultatom 5:0.

Nogometaši Širokog Brijega su od samog početka krenuli prema golu Radnika, a već u prvoj minuti udarac Pervana je s ivice šesnaesterca otišao malo preko gola gostiju.

U 4. minutu Široki je došao u vodstvo preko Tonija Jovića, nakon asistencije Dine Ćorića.

Po desnoj strani pobjegao je Dino Ćorić i na drugoj stativi idealno poslužio Tonija Jovića, kome nije bilo teško pogoditi prazan gol gostiju.

U 11. minuti udarac Jurilja s desne strane iskosa, ali njegov udarac brani golman gostiju.

Četiri minute kasnije dobar udarac Marka Pervana, zaustavlja nespretno Stipe Jurić na putu prema golu gostiju, a minutu kasnija Jurilj se ne snalazi u odličnoj prilici za pogodak.

U 24. opasna kontra gostiju, a udarac Šarića završava u vanjskom djelu mreže gola Širokog.

U 30. minuti Toni Jović je šutirao iskosa s lijeve strane, a golman gostiju Kozić je odbio loptu, a odbijanac u prazan gol posprema Stipe Jurić za 2:0.

Dvije minute kasnije s desne strane ubacio je Dino Ćorić, a Toni Jović majstorski posprema loptu u gol gostiju za 3:0.

Do kraja prvog poluvremena, gosti su zaprijetili preko Novakovića iz kornera, a njegov udarac je završio malo preko gola Miškića.

Na samom početku drugog poluvremena Novaković je iz kornera pogodio vratnicu gola Širokog.

Odličan udarac Marka Pervana u 58. minuti iz slobodnog udarca, ali se istakao obranom golman gostiju Kozić.

U 64. minuti Karić u velikoj prilici, ali odlično brani golman Širokog Miškić.

U 71. minuti nakon ubačaja Brekala s lijeve strane na drugoj vratnici našao se Medić , koji postiže pogodak za 4:0.

Sjajni Kristijan Medić odlično je ubacio s desne strane, a Viktor Angelov glavom na prvoj stativi postiže lijep pogodak za 5:0.

Do kraja utakmice Angelov i Knežević su propustili velike prilike za povećanje vodstva.

𝗡𝗞 𝗦̌𝗶𝗿𝗼𝗸𝗶 𝗕𝗿𝗶𝗷𝗲𝗴: Miškić, Ćorić (od 46. Brekalo), M. Jurić, Radeljić, Medić, Marić (od 82. Grgić), Stanić, Pervan (od 61. Vukoja), Jurilj (od 71. Knežević), T. Jović, S. Jurić (od 61. Angelov). 𝗧𝗿𝗲𝗻𝗲𝗿: Toni Karačić

𝗙𝗞 𝗥𝗮𝗱𝗻𝗶𝗸 𝗕𝗶𝗷𝗲𝗹𝗷𝗶𝗻𝗮: Kozić, Sušić (od 61. Nikić), Novaković, Koraksić, Šubert, Janjić, Mekić (od 61. Gogić), Đurić (od 80. Lazić), Vušurović, Šarić (od 71. Motika), Karić (od 71. Zukić). 𝗧𝗿𝗲𝗻𝗲𝗿: Jovo Borković