Rijeka neporažena u Španjolskoj uz veliki učinak Stjepana Lončara i Luke Menala

Rijeka na gostovanju kod Real Sociedada odigrala 2:2 u susretu iz F skupine uz veliki učinak bivših nogometaša Širokog Brijega Luke Menala i Stjepana Lončara.

Nogometaši Rijeke su odigrali odličnu utakmicu, vodili su 1:0 i 2:1, ali nisu uspjela obraniti vodstvo.

Rijeka je do vodstva došla u 38. minuti golom Velkovskog iz kornera.
Murić je ubacio iz kornera, a na prvoj stativi je Menalo odlično prebacio loptu glavom za Velkovskog, koji iz blizine pogađa glavom gol domaćina.

Domaćin je uspio izjednačiti u 69. minuti golom Bautista koji je Rijeci zabio i na Rujevici.

U 73. minuti nakon kornera lopta dolazi do Stjepana Lončara, koji snažnim udarcem s desetak metara lijevom nogom pogađa gornji desni kut gola domaćina za novo vodstvo Rijeke.

Ipak,  u 79. minuti Monreal je zabio za 2:2, što je bio i konačan rezultat utakmice.

Na ljestvici vodi Napoli s 10 bodova, AZ i Sociedad imaju po osam bodova, a Rijeka je osvojila prvi bod.

U posljednjem kolu Rijeka će ugostiti AZ, a u drugom susretu sastaju se Napoli i Real Sociedad.