Bivšem igraču HNK Čapljina je potrebna hitno pomoć

Bivšem igraču HNK Čapljina Draženu Miočeviću je hitno potrebna pomoć, a tim povodom se oglasio klub iz Čapljine na svojoj stranici.

Dragi sugrađani, dragi naši ljudi. Katastrofa koja je pogodila petrinjski i glinski kraj opustošila je dom i našeg čovjeka, našeg bivšeg igrača Dražena Miočevića. Dražen je rodom iz Vareša. Došao je u naš klub 2009, gdje je igrao do 2010. godine.
U Glini živi s roditeljima i suprugom.
Kuća im je jučer potpuno uništena.
HNK ČAPLJINA pokreće, ŽURNO, akciju za svog bivšega igrača. Pozivamo sve ljude koji su povezani s našim klubom i sve ljude dobrog srca koji su voljni pomoći, da to učine uplatama na žiro račun Raiffeisen banke broj: 1610000204280
Primatelj:
Marijanska vinkovska mladež u BIH
Svrha doznake: Donacija za obnovu kuće Dražena Miočevića.
Hvala unaprijed
Predsjednik
Slađan Milinković

Borak.info

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *