Odlična igra nogometaša Širokog Brijega u prvoj pripremnoj utakmici

U prvom pripremnom susretu nogometaši Širokog Brijega su upisali laganu pobjedu nad drugoligašem iz Ljubuškog s visokim rezultatom od 6:1.

Široki je već u vodstvo došao u 10. minuti preko Alena Jurilja, nakon odlične asistencije Josipa Majića.

Majić je fino pobjegao po lijevoj strani i idealno na drugoj stativi uposlio Jurilja, koji lagano posprema loptu u prazan gol za 1:0.

U prvom poluvremenu su i gosti zaprijetili preko Bošnjaka, a njegov udarac je završio malo pored lijeve stative gola Zlomislića.

Josip Majić se u 36. minuti istaknuo asistencijom za drugi pogodak kada je odlično u prostor odigrao za Stipu Jurića, koji lagano pored golmana gostiju posprema loptu u gol za 2:0.

U prvom poluvremenu od novih igrača nastupio je samo Josip Majić, koji je u svom debiju ostavio odličan dojam kod navijača.

Na početku drugog poluvremena Ivin Ikić je izborio kazneni udarac, koji je sam i realizirao za 3:0 za Široki.

U 66. minuti pogodak postiže Mateusz Zachara, nakon odličnog prodora i asistencije po lijevoj strani Ivana Ikića.
Poljak je pokazao da sjajno osjeća prostor pred protivničkim golom i na prvoj stativi se našao u pravo vrijeme za 4:0.

Samo dvije minute kasnije gosti su uspjeli smanjiti preko Luke Bencuna na 4:1.

Sjajni Ivan Ikić prošao je po desnoj strani i iznudio prekršaj iskosa s desne strane te iz prekida asistirao odličnom Zvonimiru Begiću za 5:1.
Ikića je odigrao povratnu loptu po zemlji Begiću na ivicu
šesnaesterca, a ovaj majstorski pogodio desni kut golmana gostiju.

Teo Herceg je odično izveo korner, a Marko Jurić glavom pogodio za konačan rezultat utakmice 6:1.

Za prisutne navijače sjajna igra Tea Hercega je veliko iznenađenje te je lako moguće da mladi nogometaš iz Ljubuškog potpiše ugovor s NK Široki Brijeg.

Navijači su bili oduševljeni prikazanom igrom na terenu nogometaša Širokog Brijega, a slika ispod to najbolje pokazuje.

NK ŠIROKI BRIJEG: 1. poluvrijeme – Zlomislić (Miškić), Medić, Obšivač, Oršolić, Čuljak, Stanić, Mašić, Majić, Jurilj, Brekalo, S. Jurić; 2. poluvrijeme: Miškić (Pehar), Raguž, M. Jurić, Obšivač, Herceg, Čepo, Šabić, Ikić, Zachara, Lukić, Maganjić

NK LJUBUŠKI: Iličić, Brkić, Markić, Vištica, T. Bošnjak, Lauc, Ljubić, Granić, M. Bošnjak, Buhač, Nižić (u drugom poluvremenu su zaigrali i: J. Bebek, F. Bebek, Perić, Džida, G. Puljić, P. Puljić, Miličević, Čuljak i Bencun)