MNK Hercegovina nastavila je niz pobjeda protiv Rudnika iz Mostara

MNK Hercegovina je došla do četvrte pobjede u nizu protiv HMNK Rudnik iz Mostara s visokih 9:3 u sklopu 11. kola 1. lige FBiH u futsalu.

MNK Hercegovina je odlično otvorila utakmicu s pogotkom Ivana Jurišića u 2. minuti, a samo minutu kasnije Franjo Skoko je povisio na 2:0.

Franjo Skoko postiže svoj drugi pogodak za uvjerljivih 3:0 u 4.minuti utakmice.

U 6. minuti je bilo već 4:0 nakon sjajnog udarca Mateja Karačića s devet metara.

Dvije minute kasnije gosti su smanjili na 4:1 preko Emraha Sarića nakon prekida,

Kapetan Mario Mikulić je povisio prednost domaćina na 5:1 u 14.minuti nakon asistencije Davida Zovke.

Do kraja prvog poluvremena gosti su uspjeli smanjiti na 5:2 sjajnim udarcem s desetak metara Emraha Sarića.

Početkom drugog poluvremena odlični Franjo Skoko postiže svoj treći pogodak na utakmici, a četiri minute kasnije David Zovko donosi domaćinu uvjerljivu prednost od 7:2.

U 28. minuti Marko Sesar povećava prednost domaćina na 8:2, a dvije minute kasnije Blago Gašpar postiže prelijepi pogodak s centra za 9:2.

Jedini raspoloženi gostujući igrač Emrah Sarić svojim trećim pogotkom u 33. minuti postavio je konačan rezultat utakmice od 9:3.