MNK Hercegovina na korak do Premijer futsal lige BiH

MNK Banovići i MNK Hercegovina odigrali su 5:5 u prvoj finalnoj utakmici za ulazak u Premijer futsal ligu BiH

MNK Hercegovina je odlično otvorila utakmicu i preko Ivana Jurišića došla u vodstvo u 2.minuti.

Domaćini su do kraja poluvremena uspjeli preokrenuti i otići na poluvrijeme s vodstvom od 2:1.

Početak drugog poluvremena je donio dosta pogodaka i vodstvo MNK Banovića od 4:2, ali je slijedila sjajna serija od 3:0 gostiju pogodcima Skoke, Zovke i Jurišića za odličnih 4:5.
U tim trenutcima gosti propuštaju sjajnu priliku za povećanje vodstva, a domaćin u posljednjoj minuti poravnava za konačnih 5:5.
Rezultat je više nego dobar za uzvrat i vjerujemo da će MNK Hercegovina iskoristiti odličan rezultat iz prve utakmice i plasirati se u Premijer futsal ligu BiH.