Važna pobjeda košarkaša Širokog protiv Bosne

Košarkaši Širokog u dvorani Pecara savladali su velikog rivala Bosnu iz Sarajeva s rezultatom 80:76.

Tijekom utakmice obje momčadi su se smjenjivale u vodstvu, a na kraju je slavila sretnija i spretnija ekipa Širokog.
Hadžifejzovićem je nosio košarkaše Bosne u prvoj četvrtini do vodstva od 4 poena razlike, ali do kraja prvog poluvremena Široki je napravi preokret i otišao na poluvrijeme s vodstvom 47:40,

Bosna je ponovo sve to preokrenula u trećoj četvrtini koju je dobila s 22:10, dok igračima Širokog ništa nije polazilo za rukom.

Početkom posljednje četvrtine Široki je preokrenuo koševima Thomasa i Drežnjaka, dok je Bosna bila 3 minute bez koša.

Samo minutu prije kraja utakmice je bilo 75:75, ali je Široki poenima iz slobodnih bacanja Zubca, Drežnjaka i Thomasa došao do pobjede 80:76.

Kod Širokog najbolji Thomas s 22 poena devet skokova i osam asistencija, dok kod Bosne Sead Hadžifejzović s 18 koševa i osam skokova.