Široki prokockao pobjedu u sudačkoj nadoknadi utakmice

Nogometaši Širokog Brijega nisu uspjeli svladati Krupu u okviru 25. kolu Premijer lige BiH.
Završilo je bez pobjednika 2:2. Od samog početka utakmice se vidjelo da se gosti nisu došli braniti na Pecaru i u prvom poluvremenu su stvorili nekoliko odličnih prigoda za pogodak. Golu Širokog su prijetili Jović, Vukmanović i Dujaković koji je u 18. minuti doveo Krupu u vodstvo.
Široki je izjednačio tri minute kasnije preko Zachare, nakon asistencije Medića.
U prvom poluvremenu Široki je imao još prigode Jurilja, Begića i Vukoje, ali gola nije bilo.
Široki je premalo pokazao u drugom poluvremenu, a Miškić je spasio domaće nakon udarca Vukmanovića.
Ipak, u 70 minuti nakon ubačaja Medića, griješi golman gostiju Kolak i posprema loptu u svoj gol za vodstvo Širokog od 2:1.
Široki je čuvao vodstvo, ali samo do nadoknade kada Nikolić u zadnjoj minuti poravnava na 2:2.
Pokazalo se kako je Krupa drugi put u nizu u posljednjim minutama otkinula Širokom važna dva boda.