Široki tek u završnici utakmice slomio zenički Čelik

Košarkaši Širokog došli su do prve pobjede u drugom kolu Lige 6 za prvaka BiH.
Pobijedili su zenički Čelik s rezultatom 83:66, a predvodio ih je sjajni Lovre Buljević s 21 košem i 7 skokova.

Konačan rezultati utakmice ne odražava pravo stanje na terenu jer su gosti u 30 minuta utakmice bili ravnopravan protivnik

Košarkaši Širokog su dobro otvorili utakmicu i nakon prve četvrtine imali su rezultat 25:16.
U tom periodu utakmice Thomas je bio raspoložen s učinkom od 8 koševa.

Košarkaši Čelika su drugu četvrtinu otvorili serijom od 11:0 i potpuno preokrenuli utakmicu u svoju korist.

Koševima Harisa Delalića gosti su imali vodstvo 31:39 samo dvije minute do kraja poluvremena, ali je Široki koševima Remberta smanji na pristojnih 37:41 na poluvremenu.

Početkom drugog poluvremena Široki je serijom 6:0 došao do vodstva 43:41.
U tim trenutcima gosti ponovo prave seriju od 8:1 i dolaze do vodstva 44:49 koševima Božovića.
Ipak, Široki uspijeva doći do izjednačenja 54:54 na kraju treće četvrtine koševima Buljevića, Thomasa i Čolaka.

U posljednjoj četvrtini sjajna igra Širokog, a gosti su se totalno raspali za na kraju uvjerljivu pobjedu Širokog od 17 koševa razlike.

Haris Curevac sa 17 koševa je bio prvo ime kod gostiju na večerašnjoj utakmici, dok kod Širokog raspoložen je bio Lovro Buljević s 21 košem i 7 skokova te Aarona Thomasa koji je dodao 20 koševa i 4 skoka.