Završeno četvrtfinale malonogometnog turnira Trn WWin: Vaske Benz uvjerljiv, dva susreta odlučili penali uz veliki preokret ekipe iz Mostara

Preko 2000 gledatelja uživalo je u sjajnim potezima majstora malog nogometa na turniru Trn WWin.

Samo u prvoj utakmici nije bilo velike neizvjesnosti u kojoj je Vaske Benz sa sjajnim Lazarevićem uvjerljivo pobijedio SS La Viva/Pavković paneli s 4:0. Dva derbija večeri su odlučili penali, dok gledatelji su uživali u sjajnom preokretu ekipe iz Mostara koja je od 0:3 došla do pobjede od 5:3.

SS La Viva/Pavković paneli – Vaske Benz (0:1) 0:4

U prvoj utakmici Slobodan Raščević je već u 5.minuti doveo Vaske Benz u vodstvo, dok je ekipa SS La Viva/Pavković paneli u nekoliko navrata preko bivšeg igrača Širokog Brijega Ante Hrkaća opasno prijetila iz kontri te odlično stajala na terenu u prvom poluvremenu. Slobodan Rašćević se ponovo upisao u strijelce u 21. minuti, a odlični Joco Lazarević s dva pogotka u 35 i 38 minuti donio ekipi Vaske Benza uvjerljivu pobjedu.

Volarević promet/Dalmata salon – Salon namještaja Ivanković (1:1) 2:2 – 5:4(penali)

Kristijan Pantić je već u 5. minuti udarcem iz daljine doveo ekipu Volarević promet/Dalmata salon u vodstvo, ali večeras odlični Zvone Ćavar izjednačio je u 13.minuti za Salon namještaja Ivanković. Potpuni preokret za momčad Stankana Ivankovića donio je Luka Suton u 21.minuti nakon odlične asistencije Zvone Ćavara. Ipak, Ivan Paponja u 32. minuti donosi izjednačenje ekipi Volarević promet/Dalmata salon. U posljednjih osam minuta rezultat se nije mijenjao pa su se izvodili penali. Posljednja peta serija je odlučila, udarac Blage Gašpara je obranio Božo Medić, a pobjedu iz penala ekipi Volarević promet/Dalmata salon donio je Darko Ivanković.

Agro pet – Speedy Gonzales Mostar (2:0) 3:5

Ekipa Agro pet je dobro otvorila utakmicu i već u 3. minuti utakmice preko Ivana Bandića došla u vodstvo od 1:0. U 15. minuti Mario Šimić doveo ekipu Agro pet u vodstvo od 2:0, a u 22. minuti Petar Kljenak je povisio na 3:0. Tada se činilo da je sve gotovo i da će ekipa iz Imotskog doći do lake pobjede. Golman-igrač je donio ekipi Speedy Gonzales Mostar potpuni preokret uz 4 pogotka Tonia Tipurića u 32,37,38, i 40 minuti. Peti pogodak je postigao Šimun Markić u posljednjim sekundama utakmice za 3:5.

Bemix Trebinje – Bubi i žiranti (1:1) 3:3 – 4:7(penali)

Posljednja utakmica večeri je donijela i najveći derbi koji su odlučili penali.Bubi i žiranti su došli u vodstvo u 10. minuti preko Ivana Gotovca, ali ekipa Bemix Trebinje izjednačila je u 18. minuti preko Igora Mirkovića. Marko Šamija u 21. minuti donosi novo vodstvo ekipi Bubu i žiranti, a Davor Arnautović u 27 minuti izjednačio je za ekipu iz Trebinja.

Četiri minute kasnije Bilal Jelić donosi potpuni preokret i vodstvo od 3:2 za Bemix Trebinje. Ivan Gotovac spašava ekipu Bubi i žiranti pogotkom dvije minute prije kraja utakmice za 3:3. Bubu i žiranti su bili uvjerljivi nakon penala za prolazak u polufinale.

Rezultati četvrfinala:

U polufinalu malonogometnog turnira Trn WWin Vaske Benz je veliki favorit u susretu protiv Speedy Gonzales Mostar, dok meč između Bubi i žiranti i Volarević promet/Dalmata salon mogao bi biti neizvjestan do samog kraja.