Završene utakmice polufinala malonogometnog turnira Trn WWin: Vaske Benz gazi sve pred sobom!

Polufinalu malonogometnog turnira Trn WWin proteklo je u sjajnom ambijentu pred više od 3000 gledatelja na tribinama. Ekipa Vaske Benz je nastavila s dominacijom, dok u neizvjesnoj utakmici bez finala su ostali Bubi i žiranti.

Bubi i žiranti – Volarević promet/Dalmata salon (1:2) 1:3

Bubi i žiranti su već u 2. minuti došli u vodstvo preko Valerija Jurića, ali samo četiri minute kasnije izjednačio je na 1:1 Ivan Marković.
Veliki majstor Darko Ivanković je već u 10. minuti pogotkom donio potpuni preokret.
Bubi i žiranti su u ostatku utakmice pokušali doći do izjednačenja, no zakazala je realizacija pred golom Volarević promet/Dalmata salon.
U posljednjim minutama odlični golman Božo Medić postigao je treći pogodak za ekipu Volarević promet/Dalmata salon.

Vaske Benz – Speedy Gonzales Mostar (2:0) 5:1

U drugoj utakmici ekipa Vaske Benz pobijedila je ekipu Speedy Gonzales Mostar s uvjerljivih 5:1.
Već u 2. minuti odličnim udarcem Franko Jelovčić dovodi Vaske Benz u vodstvo, a sedam minuta kasnije sjajnim volej udarcem Nermin Kahvedžić povisio je na 2:0.
Slobodan Rajčević iz penala početkom drugog poluvremena je povisio na 3:0.,
U tim trenucima ekipa iz Mostara je pokušala igrati golman-igrača, ali su vrlo brzo primili dva gola preko Rajčevića i Jelovčića.
Ekipa Speedy Gonzales Mostar do kraja utakmice tek pogotkom Šimuna Markića uspjeli su ublažiti poraz.

Utakmica za treće mjesto i finalna utakmica na rasporedu su u srijedu, 9. lipnja

20:30 Speedy Gonzales Mostar – Bubi i žiranti

21:30 Revijalna utakmica

22:15 Vaske Benz – Volarević promet/Dalmata salon.

U pauzi između dva polufinalna susreta gledali revijalnu utakmicu mladića iz Škole malog nogometa Herceg Sport.