Petrovdanski malonogometni turnir: Speedy Gonzales, FS Mićo i Trotter’s Puba u četvrtfinalu.

Srijeda večer na Petrovdanskom malonogometnom turniru ponudila je odlične utakmice s velikim brojem gledatelja.

U prvom susretu večeri u derbiju ekipa iz Mostara slavila je ekipa Speedy Gonzalesa s 3:0 protiv ekipe HVIDRA Mostar.
Prvo poluvrijeme je završilo bez golova, a u drugom ekipa Speedy Gonzalesa prelama utakmicu u svoju korist pogodcima Domagoja Duvnjaka, Darke Raguža i Luke Pehara.

U drugoj utakmici jedan od favorita turnira FS Mićo s visokom pobjedom 5:1 očekivano do četvrtfinala, mlada ali spremna ekipa Caffe Kolokvija dugo držala otpor favoriziranim “frizerima” ali na kraju ipak pokleknula.

Tri pogotka za pobjedničku ekipu postigao je Mirko Hrkać te po jedan Blago Gašpar i Ante Ćorluka.

Antonio Noković je postigao jedini pogodak za ekipu Caffe Kolokvija.

Treća utakmica je potpuno opravdala očekivanja, na kraju nam je i ponudila prvo veće iznenađenje, branitelj naslova i prvi favorit turnira ekipa HAŠK-a odlazi s turnira već u drugom kolu, odlična utakmica jakog tempa, borbena i odlična ekipa Trotter’s Puba s pobjedom 3:1 na kraju zasluženo do četvrtfinala.

Luka Suton već u prvoj minuti doveo je ekipu Hašk-a u vodstvo, a samo minutu kasnije izjednačio je Josip Bošković što je bio rezultat i prvog poluvremena.

Trotter’s Puba u drugom poluvremenu autogolom i pogotkom Josipa Boškovića dolaze do zaslužene pobjede i četvrtfinala.

22:30 MZ Knešpolje – Šatori Talanga

Danas nas očekuje posljednji dan drugog kola, borba za posljednja mjesta u četvrtfinale, koga ćemo gledati u završnici našeg turnira otkrit će nam izjednačene utakmice sutra.

Vidimo se od 20:30 na Kočerinu!