MNL MZ Grada Široki Brijeg: Dobrič-Provo-Grabova Draga i Čerigaj bez pobjednika,Crne Lokve iznenadile Privalj

U prvoj utakmici večeri susret između Čerigaj i Dobrič-Provo-Grabova Draga završio je bez pogodaka 0:0.

Kvalitetna utakmica s dosta prilika, odličnih akcija u kojoj su se istakli vratari Franjo Sesar i Dalibor Musa.

U prvom poluvremenu ekipa Dobrič-Provo-Grabova Draga je imala inicjativu i prilike, ali se s nekoliko sjajnih obrana istakao vratar Čerigaja Dalibor Musa.

U nastavku utakmice Čerigaj je iz kontre imao tri odlične prilike preko Tomislava Pinjuha, ali se obranama istakao Franjo Sesar.

U posljednjoj minuti utakmice vratar Čerigaja je bio savladan, ali je Ante Marić Švabo promašio prazan gol.

U drugoj utakmici večeri Crne Lokve su pobijedile Privalj s rezultatom 4:1, što je veliko iznenađenje.

Vedran Brekalo je s klupe nadmudrio Darija Knezovića i ostavio Crne Lokve u igri za prolaz dalje.

Crne Lokve su u vodstvo došli u 8.minuti preko Drage Galića, nakon odlične asistencije Josipa Sesara.

Marko Musa je Privalju donio izjednačenje u samom finišu prvog poluvremena.

Drugo poluvrijeme je bilo u znaku Josipa Sesara koji se poigravao s igračima Privalja.

Josip Sesar je u periodu od šest minuta s dva pogotka doveo Crne Lokve u vodstvo od 3:1.
Privalj je napadao, ali obrana Crnih Lokava je bez problema zaustavljala napade ekipe Darija Knezovića.
U posljednjoj minuti utakmice Crne Lokve su potvrdile pobjedu preko Ivana Ljubića.

Izbično je pobijedilo Desnu Obalu s rezultatom 2:0 u posljednjoj utakmici večeri.

U prvih osam minuta Izbično je došlo do vodstva 2:0 pogodcima Joze Crnjca i Maria Pavkovića, što je i konačni rezultat utakmice.