MNL MZ Grada Široki Brijeg: Očekivane pobjede Ljubotića, Ciglane Gradac i Trna

Ponedjeljak večer MNL MZ Grada Široki Brijeg donijela je tri susreta u kojim nije bilo većih iznenađenja.

U prvom susretu Ljubotići su s visokih 5:1 pobijedili Crnač.

U posljednjih pet minuta prvog poluvremena Ljubotići s dva pogotka Antonia Kvesića dolaze do vodstva od 2:0.
Matej Zeljko je smanjio u 23. minuti na 2:1, ali posljednjih deset minuta susreta pripada Ljubotićim i oni pogodcima Mate Vukoje, Antonia Kvesića i Drage Galića dolaze do sigurne pobjede.

U drugom susretu Ciglana Gradac je pobijedila Dužice s rezultatom 3:1.
Nakon prvog poluvremena bilo je 1:1, povela je ekipa Ciglane Gradac preko Darke Ćavara, a za Dužice je izjednačio Frano Čolak.
Tek u posljednje dvije minute susreta Ciglana Gradac pogodcima Marka Čuljka i Zvonimira Ćavara dolazi do pobjede i vrijedna tri boda.

U posljednjem susretu Trn je pobijedio Oklaje s rezultatom 2:1.

Prvo poluvrijeme je završilo bez pogodaka, a drugo je otvorio pogotkom Zoran Zovko za vodstvo Oklaja,
Josip Stojanović i Ivan Hrkać u drugom poluvremenu su pogodcima donijeli preokret i važnu pobjedu za Trn.