MNL MZ Grada Široki Brijeg: Mokro i Turčinovići bez pobjednika, Rasno visoko porazilo Brig

Srijeda večer donijela je zanimljive utakmice, a posebno je bio zanimljiv sudar susjeda između Mokrog i Turčinovića koje s klupe predvode Mario Slišković i Stanko Bubalo.

U prvoj utakmici Rasno je deklasiralo ekipu Briga s visokih 8:0.
Hat-trick za Rasno je upisao Karlo Kvesić, po dva pogotka su postigli Franjo Skoko i Anđel Čolak te jedan Zoran Skoko.

U drugoj utakmici Mokro je cijelim tijekom utakmice vodilo, a u samom finišu utakmice ispustilo pobjedu.
Marko Kraljević i Ivan Čužić pogodcima donijeli su Mokrom prednost od 2:0, a do kraja prvog poluvremena za Turčinoviće je smanjio Stanko Češkić.

Franjo Bubalo je u 22. minuti za Turčinoviće poravnao na 2.2, a šest minuta kasnije iskusni Slaven Barać ponovo dovodi Mokro u vodstvo od 3:2.

Ipak, Mokro ostaje bez pobjedom pogotkom Davida Bubala za 3:3 u 36. minuti utakmice.

U posljednjoj utakmici večeri Dobrkovići su savladali Ljubotiće s rezultatom 4:3.
Ljubotići su poveli u 6. minuti preko Maria Vukoje, ali Dobrkovići za pet minuta su napravili potpuni preokret pogodcima Tonia Cigića, Pere Marušića i Filipa Grbešića te na poluvrijeme otišli s prednosti od 3:1.

Ante Grbešić je pogotkom za 4:1 početkom drugog poluvremena praktički riješio utakmicu, a Ljubotići su do kraja utakmice pogodcima Ivana Vukoje i Maria Galića tek uspjeli ublažiti poraz za konačnih 4:3.