Večeras u parku Sajmište otvoreno drugo izdanje Street Food Festa

Večeras u parku Sajmište otvoreno drugo izdanje Street Food Festa uz veliki broj gostiju i gledatelja.

Street food je jedan pojam koji se poprilično razvio i on je vrlo slojevit, može biti od onih najjednostavnijih hamburgera, ali može biti i vrlo zahtjevnih jela koja se jedu na nekoj podlozi što će sve biti prezentirano na festivalu. Ali tko god dođe na festival, siguran sam da će biti ugodno iznenađen što sve Hercegovina može ponuditi kao i ovaj festival koji je pomalo mladenački koncipiran.
Organizatori su i na moje veliko iznenađenje dosta mladi, praktično ljudi u ranim tridesetim godinama a neki čak i manje. Oni su se dosta ambiciozno prihvatili jednog takvog projekta koji uistinu nosi sve u sebi što mladost može pružiti od glazbenog dijela, radionica i isto tako otvorenosti prema gostima kao što su bend Belfast Food i naravno pivarska tematika od gostiju sa strane.

Mislim da je ovo dobra i pozitivna priča za naš grad. Naši ljudi su se zaželjeli nekih kvalitetnih događanja nakon pandemije koja nas je sve iscrpila. Vidimo da je ovdje prisutan velik broj posjetitelja, koliko sam upoznat stiglo je dosta kvalitetnih izlagača i vjerujem da tko dođe ovih dana u Široki Brijeg imat će što za vidjeti na ovom festivalu. Svakako, ovo je vrlo važno i za turističku ponudu i promociju cijele Hercegovine, nadam se da naš grad može s ovakvim stvarima tražiti svoje mjesto i prostor na turističkoj karti. Mi iz institucija ćemo naravno vrlo rado podržati ovakve ideje, što se naravno od nas i očekuje, kazao je gradonačelnik Miro Kraljević.

Na našem videu možete pogledati što je točno kazao gradonačelnik Miro Kraljević OVDJE.

-Ovo je jedan obiteljski festival od najmlađih do najstarijih, svi uživaju, za sve imamo program, imamo dječji dio programa, glazbeni, gastronomski i pivski dio programa, gdje lokalne pivovare nude svoje proizvode, kazao je Marko Ćavar.

Na videu naše Facebook stranice možete pogledati što su na otvaranju festivala kazali organizatori.

Video možete pogledati OVDJE.

Nastup Limene glazbe Humac Ljubuški svečano je otvorio drugo izdanje Street Food Festa, a naš video možete pogledati OVDJE.

Kako je izgledalo danas prvog dana na Street Food Festa pogledajte u našem videu OVDJE.

Kako je izgledalo danas prvog dana na Street Food Festa pogledajte naše fotografije OVDJE.

Borak.info

25 thoughts on “Večeras u parku Sajmište otvoreno drugo izdanje Street Food Festa

  1. Attractive section of content. I just stumbled upon your blog
    and in accession capital to assert that I get in fact enjoyed account your blog posts.
    Any way I’ll be subscribing to your augment and even I achievement you access
    consistently rapidly.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *