MNL MZ Grada Široki Brijeg: Pobjeda Kočerina i dva remija

U petak večer nastavljena je Malonogometna liga mjesnih zajednica grada Širokog Brijega.

U prvoj utakmici Kočerin je opravdao ulogu favorita i pobijedio Biograce s 4:1.
Ante Ljubić je doveo Biograce u vodstvo u 6. minuti, a Kočerin sve do 25. minute utakmice nije imao rješenje za obranu Biograca.
Tada u dvije minute pogodcima Marka Kvesića i Maria MIkulića prave potpuni preokret i dovode Kočerin u vodstvo od 2:1.
Do kraja utakmice Kočerin je potvrdio pobjedu pogodcima Marka Kvesića i Tonia Banožića.
Kočerin je pobjedom ostao na prvom mjestu, dok Biograci trenutno zauzimaju treće mjesto u grupi.

U drugoj utakmici Izbično i Dužice su odigrali 2:2.
Nakon prvog poluvremena bez pogodaka u 22. minuti Mario Pavković je doveo Izbično u vodstvo.
Ivan Šantić i Pero Čolak samo dvije minute prije kraja utakmice su napravili potpuni preokret, ali Ante Crnjac pogotkom za 2:2 spašava Izbično poraza u samom finišu utakmice.
Nakon remija Izbično ostaje na drugom mjestu, dok su Dužice ostale na petom.

U posljednjoj utakmici Brig i Oklaji su odigrali bez pobjednika 4:4.

Luka Kutle je u 3. minuti doveo Brig u vodstvo, a samo dvije minute kasnije za Oklaje izjednačio je Josip Bošnjak.
U 15. minuti Mate Šušak donosi Brigu novo vodstvo, ali se Oklaji ponovo vraćaju pogotkom Mate Zovke za 2:2 što je bio rezultat prvog poluvremena.

Kada su Oklaji u 30. minuti došli u vodstvo pogotkom Zorana Zovke očekivala se njihova pobjeda.
Ipak, tako nisu mislili Frano Šušak i Marino Marušić te s novim pogodcima prave preokret u samom finišu utakmice.
Mario Naletilić u posljednjoj minuti spašava Oklaje poraza pogotkom za 4:4.

Obje ekipe zauzimaju posljednja dva mjesta u grupi bez šansi za prolaz dalje.

Biograci – Kočerin 1:4
Izbično – Dužice 2:2
Brig – Oklaji 4:4