(VIDEO)Košarkaši Širokog visoko porazili domaći Zlatibor

U drugoj utakmice ABA 2 lige košarkaši Širokog savladali su domaći Zlatibor s visokih 95:70.

Momčad iz Širokog Brijega je odigrala od prve do posljednje minute sjajnu utakmicu, a već nakon prve četvrtine vodili su s visokih 16 poena razlike.

Domaći košarkaši su u drugoj četvrtinu uspjeli smanjiti zaostatak na -10, ali se ipak na poluvrijeme otišlo s visokih +16 za goste.

Široki je do kraja utakmice održavao prednost i na kraju pobijedio s visokih 95:70.

Ovo je prva pobjeda za Široki te prvi poraz za momčad Zlatibora u dvije odigrane utakmice u okviru ABA 2 lige.

Kod Širokog najefikasniji Luka Božić s 22 poena, dok kod Zlatibora najbolji učinak je imao Dušan Kutlešić sa 17 poena.

-Podigli smo agresivnost i obranu uz odličan defenzivni skok što nam je otvorilo brze kontre za lagane koševe, dok bez toga igramo puno teže. Protiv Borca nas je poraz uzdrmao i nismo očekivali da ćemo biti toliko loši s obzirom da smo dosta dobro odigrali pripremne utakmice, ali večeras smo se iskupili za poraz te iskoristili umor protivnika u susretu s Vojvodinom. istakao je nakon utakmice trener košarkaša Širokog Danijel Jusup.