Rakitić o Dinamu: Bit će to dvije velike i teške utakmice

Kuglice u Nyonu spojile su Sevillu i zagrebački Dinamo, a to znači da će protiv prvaka Hrvatske zaigrati i bivši Vatreni, Ivan Rakitić.

– Što reći o ždrijebu, jako sam sretan i ponosan, bit će to dvije velike i teške utakmice. Lijepo je s jedne strane što igram protiv našeg kluba, protiv Dinama, ali i teško jer se moram boriti protiv našeg kluba. Volio bih više da smo se vidjeli u četvrtfinalu ili polufinalu, a ne već sada. Sretan sam što mogu doći u Hrvatsku, prvi put u klupskom natjecanju protiv našeg kluba i bit će u svakom slučaju jako jako interesantno, kazao je Ivan Rakitić za FavBet.

Dodao je i sljedeće:

– Mi ćemo morati odigrati naš najbolji nogomet, sasvim jasno, jer Dinamo je velika europska momčad koja zna igrati takve utakmice. Jako ih dobro poznajem, bit će sigurno jako puno razgovora s trenerom i klubom oko utakmice, sretan sam što na neki način dolazim kući i igram na svom Maksimiru, dodao je veznjak Seville. 

Borak.info