Iznenađenje na Pecari: Košarkaši Širokog nakon produžetaka poraženi od Leotara

U okviru 9. kolu Prvenstva BiH na Pecari košarkaši Širokog su nakon produžetaka poraženi od Leotara s rezultatom 80:81.

Nakon što su košarkaši Širokog dobili prvu četvrtinu 22:19, nitko nije očekivao veliki pad u drugoj i trećoj.
Gosti su na poluvrijeme otišli s +5, a u posljednju četvrtinu s vodstvom od 11 poena razlike.

Košarkaši Širokog u posljednjoj četvrtini su napravili preokret serijom od 15:2 te u posljednju minutu ušli s +2 i napadom.
Dva napada Širokog nije iskoristio Božić pa se na produžetke otišlo s rezultatom 74:74.

Nakon produžetak spretniji su bili gosti i poenima Nikole Đurasovića šest sekundi prije kraja dolaze do pobjede 81:80.

Najbolji u redovima Širokog bili su Luka Božić s 25 i Mateo Čolak s 19 poena, dok kod gostiju Božo Đurasović s 28 poena.