MNL MZ Grada Široki Brijeg: Lijeva Obala lako do finala, nakon penala Knešpolje drugi finalista

Večeras nas očekuje polufinale 21. izdanja MNL MZ Grada Široki Brijeg.

U prvom susretu polufinala MNL MZ Grada Široki Brijeg Lijeva Obala je lakše od očekivanog svladala Privalj s 5:1.

U 8. minuti utakmice David Zovko dovodi Lijevu Obalu u vodstvo.

Pet minuta kasnije Lijeva Obala je udvostručila vodstvo preko Wagnera nakon asistencije Zadre.

Početkom drugog poluvremena Marko Mikulić nakon kontre povećava prednost Lijeve Obale na 3:0.

David Zovko svojim drugim pogotkom povećava na 4:0 u 30. minuti utakmice.

Cijela utakmica u jednom smjeru, a igrači Privalja nisu nikako u utakmici.

Dvije minute prije kraja utakmice Miro Vukoja je smanjio na 4:1.

U posljednjoj minuti utakmice David Zovko svojim trećim pogotkom postavlja konačan rezultat utakmice 5:1.

Potpuno zasluženo Lijeva Obala se plasirala u finale MNL MZ Grada Široki Brijeg, a od momčadi Privalja se na ovoj utakmici očekivalo puno više.

Večeras će stručni stožer i igrači NK Široki Brijeg biti gosti na MNL MZ Grada Široki Brijeg.

Plavo-bijeli su trenutno vodeća momčad Premijer lige. Njihov dolazak bit će prilika da ih pozdravimo i pružimo im gromoglasnu podršku.

Igrači i stožer bit će na raspolaganju za fotografiranje, autograme i druženje.

U pauzi između dvije utakmice na programu je revijalna utakmica između Škola malog nogometa Herceg SportMalonogometna akademija MNK Hercegovina (2014./2015. godište)

Druga utakmica polufinala između Knešpolja i Izbična završila je bez pobjednika 3:3, a nakon penala sa 6:5 slavilo je Knešpolje.

Na početku utakmice Knešpolje opasnije. Pero Barbarić je pogodio vratnicu, a Marko Soldo propustio veliku priliku nakon dodavanja Davida Barbarića.

S druge strane opasan udarac Mirka Hrkaća krajnjim naporom je zaustavio Bernard Glavina.

Minutu kasnije udarac Maria Pavkovića iz blizine sjajno brani Bernard Glavina.

Knešpolje ponovo preuzima inicijativu ulaskom brzog i neugodnog Hrvoje Ćavara, a David Barbarić zamalo ne koristi izgubljenu loptu Izbična.

Stipe Ćorić dovodi Knešpolje u vodstvo u 16. minuti utakmice. Sjajna akcija Ćorić-Soldo donosi Knešpolju zasluženo prednost.

Igrači Izbična su zaboravili na Stipu Ćorića, podcijenili su igru leđima prema golu Marka Solde.

Nakon pogotka još dvije prilike za Knešpolje preko Barbarića i Solde.

Jozo Crnjac dvije minute prije kraja prvog poluvremena je promašio prazan gol te propustio veliku priliku za poravnanje.

Gledali smo sjajno prvo poluvrijeme dostojno polufinala MNL MZ Grada Široki Brijeg.

Početkom drugog poluvremena David Barbarić pogađa vratnicu nakon povratne lopte Marka Solde, a u idućem napadu Josip Crnjac propušta dobru priliku za Izbično.

Josip Crnjac je u 25. minuti poravnao na 1:1 nakon odlične asistencije Joze Crnjca.

Kakav pogodak sjajnog Hrvoje Ćavara za novo vodstvo Knešpolja 2:1.

S lijeve aut linije snažno je lijevom nogom pogodio za 2:1 u 30. minuti utakmice.

Samo minutu kasnije brzi Hrvoje Ćavar bježi obrani Izbična za 3:1.

Izbično je krenulo s golman-igračem na sve ili ništa, a Mario Pavković tri minute prije kraja susreta je smanjio na 3:2.

Minutu kasnije nakon kontre Mirko Hrkać je poravnao na 3:3.

Nakon penala bolja je bila momčad Knešpolja te s ukupnih 6:5 došla je do finala.

Gledat ćemo kao i prošle godine isto finale na Pecari između Lijeve Obale i Knešpolja.